Nevzat ÖNDER ( 0532 701 02 08 ) info@antambalaj.com

 LÜTFEN ARAMADAN VEYA E-MAİL GÖNDERMEDEN ÖNCE DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ!

Web sitemizde gördüğünüz ürün Çin'de  tam otomatik maske yapma makineleri ve maske paketleme makineleri tarafından hijyenik ortamda el değmeden üretilmektedir. Tanıtımını yaptığımız maskeler Alman standartlarında Alman Hükümetinin onayından geçmiş ve Avrupa Topluluğu’nun  resmi onaylı CE ve FDA belgeli fabrikalarında üretilmektedir. 3 Katlı medikal maskelere ve FFP1 sınıfı maskelere göre üstün koronavirüs koruması sağlamaktadır. Çin'de en çok tercih edilen 1. sınıf kalitede üretilmiş koronavirüs maskesidir. 

Maske, stoklarımızda bulunmamaktadır. Çin'den ithal etmek isteyen firma ve kişilere Çin'den ithal etmeleri konusunda yardımıcı olabiliriz. İthalat işlemi ile ilgili danışmanlık ücretimiz fatura FOB bedelinin %5’idir.

İthalat ile ilgili talepte bulunmanız halinde tarafımızdan size fiyat teklifi ve damışmanlık sözleşmesi gönderilecektir. Teklif ve sözleşme kabul edilip onaylanırsa , danışmanlık ücreti tarafınıza ileteceğimiz banka hesabına havale edilecektir. Danışmanlık ücreti bize ulaştığında tarafınıza siparişinizle ilgili proforma fatura göndereceğiz. Proforma faturanın gönderilmesinden sonra sipariş tutarı üreticiye peşin olarak ödenir.

 

PİYASA ARAŞTIRMASI HİZMET BEDELİ : 500 USD + KDV'DİR.

NOT: ÜRÜNLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDA BİLGİLERİ BULUNAN BANKA HESABINA 500 USD + KDV PİYASA ARAŞTIRMASI HİZMET BEDELİNİN YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR.AKSİ TAKDİRDE TELEFON VEYA E-MAİL ARACILIĞIYLA SORULAN SORULARA CEVAP VERİLMEYECEKTİR. 

ARACILIĞIMIZLA YAPILAN VE OLUMLU SONUÇLANAN ANLAŞMALAR SIRASINDA TARAFIMIZDAN ALINACAK DANIŞMANLIK ÜCRETİNDEN ÖDEDİĞİNİZ HİZMET BEDELİ DÜŞÜLECEKTİR. 

 

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ 


BANKA ADI: T.C. İŞ BANKASI
HESAP AD SOYAD : ŞENAY ÖNDER
IBAN NO: TR 67 006 4000 0012 2510 3369 29

 


 

İletişim İçin

Levent Kurnaz

levent.kurnaz@antambalaj.com

Diğer Ürünler